Diskuze

Napsal: Zdeněk

8.6.2009 7:27:33

Poslední redakční rada celé Junior TV Plzeň se koná ve středu, 10.6.2009 od 18:00 hodin. Přijďte všichni, velmi na tom záleží, máme pro vás překvapení!

reagovat »

 • Napsal: Nemo

  8.6.2009 16:14:07

  Dostanu čípky místo bonbonků ? :D :D

  reagovat »

  • Napsal: Petr Smazal

   9.6.2009 15:28:35

   Zdeňku tohle je spam ale musím ti to napsat , už jsem včera rozstříhal poradu ve firmě to jak si tam i ty a hele já doposud střihal jak lama , máslo na hlavě a prrrr no prostě včera jsem na to přišel a vykoumal to a mááám z toho radost protože konečně to všechno do sebe zapadá jako lego určitě to půjde udělat i lépe to přiznávám ale už vím že pohybovat sena jedné či dvou osách je kravina kravinovitá udělal jsem si tři stopy jen z videí a zvuky dodával až potom problém je že záznamy kostela apod už v čisté verzi asi nemám ale nějak to vykoumám pak je dost hustý jak rozhovor plynule přechází z jednoho na druhého a není tam ten střihačskej sek ve zvuku protože zvuk jede paralelně sám o sobě v další liště..no chápeš ne ? :D :D já vím že ty to znáš ale já se prostě někde pochlubit musel..hahaha

   reagovat »

   • Napsal: Maňas

    11.6.2009 6:01:04

    Tak takhle vypadá opravdovej nadšenec...jen tak dál...a který že to video bude takovýhle suprový?

    reagovat »

    • Napsal: Zdeněk

     11.6.2009 9:07:18

     Odpověď nepřísluší mě, ale myslím, že i ostatní to bude zajímat; jde o další díl Fausta, který je oproti předchozím dílům delší, větší, barevný, dějově složitější - prostě dílo se vyvíjí a kluci s Gabčou makají..

     reagovat »

   • Napsal: Zdeněk

    11.6.2009 9:02:59

    No vida! Už je to tu! Taky jsem to zažil, ten okamžik, kdy člověk pochopí, jak na to. Je to stejné, jako jezdit na kole: když na to prvně sedneš, hned si rozbiješ budku a říkáš si, jak je možné, že to ostatní umí a tobě to nejde, že se to nikdy nemůžeš naučit. A pak se to najednou povede. A od té doby už to nikdy nezapomeneš. Tak gratuluju, teď už to půjde a spoustu věcí a práce ti to ulehčí. Těším se na výsledek, na další natáčení, na triky.. prostě JOOO! :-)

    reagovat »

    • Napsal: Petr Smazal

     12.6.2009 16:23:30

     Maňas : Ano jde o Fausta stojíme jen na tom že není čas se sejít na závěr v závěru je cca. 10 lidí což pro nás není jednoduché se domluvit všichn ijsme pracující lide :D ale snad nám dopřeje počasí příští víkend jasnej a dotočíme to pak už nebude problém to sem umístit protože vše je rozstřihané a připravené a čeká se na závěr a flashbackový scény z minulosti . A jak řekl Zdeněk ( a snad to pochopíte :D ) jde o složitější a barvitější příběh než doposud doposud to byl prolog teď teprve dojde na příběh samotný defakto Faust teprve začíná :)

      

     ZDeněk : Kéž bych takhle už pochopil další a další náležitosti dopsal jsem scénář na Řád teda ten povídkovej filmovej scénář teď teprve tvořím asi by jsme si nad tím hned jak bude čass měli sednout a udělat škrty toho co fakt neúůjde udělat ale pokud se domluvíme a uděláme to animace X film tak jak jsem říkal myslím že jsme schopný dát podobu i věcem naprosto nereálným jen potřebujeme sehant suprovýho vypravěče s hlasem jako zvon aby nám divák při sekvencích kdy pojedou jen obrázky na papyrusu neusnul ....:) dost se těším protože každý má své skryté dílko v srdci a pro mě je řád srdeční záležitost odmalička se s tím příběhem piplám :)

     PS : Jinak v Angus Burgeru už bléééh dávám tomu měsíc :D :D :D obávám se

     reagovat »

     • Napsal: Petr Smazal

      12.6.2009 21:22:51

      Jinak poslední rada parádní děkuji Zdendovi i Jitce za krásnou upomíku :)

      reagovat »

      • Napsal: Petr Smazal

       24.6.2009 11:24:50

       Dnes v 00:00 bude dokončen Faust- Modrý Iris díl má zhruba dvacet minut o jeho umístění se poradíme se Zdenkem poněvadž je to opravdu lochneska :D

       reagovat »

       • Napsal: Zdeněk

        26.6.2009 6:45:38

        Já se těšííííííííííííííííííííím! Ale furt nic nejde... :-)A to už je šestadvacátýho...

        reagovat »

        • Napsal: Petr Smazal

         26.6.2009 21:05:23

         Zas tak se netěš stejn ět obude ptákovina :D : Dudělali jsme tam spoustu chyb i když spustu věcí jsme se naučily :D navrhuji seancui v pondělí což to bych mohl mít jakž takž rozstřiháno mám přenbosný disk tak to donesu kamkoliv budeš moc a tam si to pustíme

         reagovat »

 
 
Pozvánka na premiéru

Pozvánka na premiéru

Vážení příznivci naší televize, téměř dva...

 
 

Vybírat náhledy videí:

 
 
Což takhle přepsat scénář?

Což takhle přepsat scénář?

Zhlédnuto: 6823x
Délka: 21:55
Autor: Letní příměstský tábor 2015

 
 
Ilumináti

Ilumináti

Zhlédnuto: 6788x
Délka: 0:31
Autor: Letní příměstský tábor 2015

 
 
Cups

Cups

Zhlédnuto: 7010x
Délka: 0:49
Autor: Letní příměstský tábor 2015

 

Váš prohlížeč zřejmě nepodporuje Flash objekty.

Středisko volného času dětí a mládeže Plzeň,
Pallova ul. 19, 303 82 Plzeň
pracoviště Stanice Mladých Techniků
sady Pětatřicátníků 3, 301 24 Plzeň, www.smtpl.cz, info@smtpl.cz
Made by Jakub Moravec 2009
Provozuje SMT Plzeň