Diskuze

Napsal: Petr Smazal

20.11.2009 23:57:15

Werewolf ocenění

reagovat »

 • Napsal: Petr Smazal

  20.11.2009 23:57:48

  2. místo v diváckém hlasování pro film do deseti minut , děkujeme všem za podporu :)

  reagovat »

  • Napsal: Zdeněk

   22.11.2009 8:02:11

   Za vedení JuniorTV Plzeň, za sebe a myslím i za všechny můžu jen gratulovat! Jste šikovná parta!

   reagovat »

   • Napsal: Petr Smazal

    23.11.2009 14:21:12

    Můj názor na soutěž Aerokraťas jejíž výsledky můžete vidět na www.kinoaero.cz .

    Výherní film mi přijde jako kterýkoliv geniální dobrý večerníčeki z doby kdy ještě česká animovaná tvorba za něco stála..nemyaslím si že je to špatné ale nepřipadá mi to jako film nové doby který by měl někam směřovat ale budiž řekněme že má v sobě dávku schizoidního českého umělečna . Druhý film je dobrý snad jen impozantními monstry v podobě strojů kdo neviděl bude asi zírat ...velké pluis je ovšem hudební doprovod který je geniální ...zajímavý film o ničem . Třetí film je podle mě kravina na ntou , která nemá ani ducha ani vtip a ani nápad . Takových videí jsem viděl statisíce a nikdy jsem je nechápal možná to znamená že jsem jednoduchý divák ale pakliže to tak je jsem rád že jsem takový divák . Proti gustu ale...

    Z profesionální tvorby :

    Hříbek to dostal naprsoto zaslouženě , suprovej a komickej film o dvou stařenkách ve vlaku..má to šmrnc a na konci vám upadne huba z pantů..to je podle mě film jak má být.Opustíme vzory je krásná animačka odpovídající všem na to jak by to mělo být . Je to příjemné , nápadité a barevné . Třetí film čerpací stanice je zajímavá ale v ničem není nijak úchvatná...snad pro koukali jsou pěkná prsa paní herečky ale jinak tam žádné velké plus nevidím.

    K minutkám nebudu říkat nic , podle mě byli vybrané tak jak měli..vítěz bnyl můj favorit od začátku .

    Divácká cena padla bandě trotlů já jejich novácký humor nechápu a neusmívám se nad ním ale kupodivu to funguje proč ne...pro diváky zahjímavé dílo vzhledem k historii bandy trotlů bylo jejich místo oprávněné a určitě si to zaslouží . I když nějaký posun už by to chtělo .

    Teď něco málo z mého názoru na to : Mylsím si že oceněný měl být film Inter Arma protože pdole mě tím směrem by měla jít filmařina pokdu chceme být v něčem moderní a pokud se nemám na českých filmech nudit..bohužel stále tím hejbou staří usadilci kteří sice vybrali zajímavé filmy a určitě má jejich názor svou váhu přesto nesouhlasím s tím že odpověd sorry je to nudný nebavilo mě nedokoukal jsem je odpovědí pro amatérského filmaře. Každý tam šel s kůží na trh a taková odpověď je pro porotce ostudná..ale to je jejich boj.

    Pro mladé...soutěže v ČR ještě pořád nic neznamenají bohužel...osobně jsme se o tom přesvědčily a ta nepřiravená komedie ( Marek Daniel byl asi na bahamách ) mě spíše zdrtila než nakopla k nějakému plodění filmů . Filmy budeme dělat dál ale pro nás a pro diváky kteří se chtějí bavit..budeme na sobě makat a budeme se zlepšovat ale určitě nechceme nikdy patřit mezi filmaře které jsme osobně potkali...a jednoho dne pokud se tho dožijeme možná budeme mít svou soutěž a určitě nikomu neřekneme sorry moc dlouhé...nedokoukal jsem....to je totiž smutný přístup k mladým nadějným umělcům..a každý kdo tam byll si uznání zasloužil....

     

    Tě pic

    reagovat »

    • Napsal: Gee

     25.11.2009 20:15:40

     No já jsem celkově moc nepochopila některé oceněné filmy, bagry a náklaďáky jezdíc na nějakou pseudodepresivní hudbu a následně celková výherky, která se otočila zády k publiku a oznámila, že se když byla malá nudila na zahradě a pak se zase asi před rokem nudila na zahradě a tak to vzniklo, že se vlastně nudila a vůbec to neměl být film. Mě se to sice líbilo, ale kameru bych za to nedala :D

     Ten přístup poroty byl nehoráznej jako: ”To vůbec nevím co to bylo, sorry!”...”No joo už si vzpomínám to bylo děsně blbý a nudný, vůbec se mi to nelíbilo. Sorry!” To mě příjde docela pitomý, že se mladý lidi ptají na postřehy ”odborníka” a on je akorát shazuje jak to bylo blbý a dává najevo jak on je lepší, ta povýšenost byla třešnička na dortu.

     reagovat »

   • Napsal: Jitka

    3.12.2009 12:47:47

    Já se smaozřejmě přidávám, i když mě Zdeněk už zahrnul pod vedení JTV, ale osobně je osobně;-) GRATULUJIIIIIIIIII ! A hlavně další síly na kvalitnější soutěže;-)

    reagovat »

 
 
Pozvánka na premiéru

Pozvánka na premiéru

Vážení příznivci naší televize, téměř dva...

 
 

Vybírat náhledy videí:

 
 
Což takhle přepsat scénář?

Což takhle přepsat scénář?

Zhlédnuto: 6826x
Délka: 21:55
Autor: Letní příměstský tábor 2015

 
 
Ilumináti

Ilumináti

Zhlédnuto: 6789x
Délka: 0:31
Autor: Letní příměstský tábor 2015

 
 
Cups

Cups

Zhlédnuto: 7013x
Délka: 0:49
Autor: Letní příměstský tábor 2015

 

Váš prohlížeč zřejmě nepodporuje Flash objekty.

Středisko volného času dětí a mládeže Plzeň,
Pallova ul. 19, 303 82 Plzeň
pracoviště Stanice Mladých Techniků
sady Pětatřicátníků 3, 301 24 Plzeň, www.smtpl.cz, info@smtpl.cz
Made by Jakub Moravec 2009
Provozuje SMT Plzeň