Diskuze

Napsal: Pepa Důbrava

29.10.2012 8:03:26

Je mi líto.....

reagovat »

 • Napsal: Pepa Důbrava

  29.10.2012 8:12:01

  je mi líto že jtv upadá. Slyšel jsem spousta věcí a také viděl od doby co odešel Zdeněk a poté Jitka tak to šlo celé do haje, je mi líto že to tak je jelikož jsem měl jtv velmi rád. ty co točili a uměli to odešli a přišli tam jen samí 8letý a 10letý děti..nyní jsem v praze na počítačové animaci a multemédii (plus ekonomika) a jsem moc rád že jsem byl členem jtv, protože jsem se hodně naučil a nyní s točením filmu nemám žádný problém můj jediný problém je akorát pravopis :D :D díky Zděnku a Jíťo jsem rád že jste přispěli svou činností v něco víc a naučili mě a ještě pár znás krásu a nadčení pro filmovou tvorbu DÍKY :D :D

  reagovat »

  • Napsal: Zdeněk

   31.10.2012 6:43:01

   Nazdar Pepane! :-)(a ostatní taky, pochopitelně)

   Na jednu stranu jistě děkujeme za pochvalná slova, nicméně přicházíš s lítostí, že ”JTV upadá” s křížkem po funuse! :-) Naopak - v Ondrovi vidím velmi slibný začátek nové éry JTV v Plzni. A dělá mi to radost!

   Co mi radost nedělá je fakt, že máš pocit, že když jsi chodil do JTV ty, byli v ní samí borci vyššího věku a dnes, po jejich odchodu jsou tam jen nýmandi ve věku 8-10 let! Musím tě vyvést z omylu. Byl jsi naprosto stejně vyvalený, jako jsou ti dnešní, jen díky své ”živé povaze” se to jaksi ztrácelo. Ale pro osmi a desetileté děti byly kroužky JTV vždycky! Jde přece o to, aby se noví zájemci o filmování něco naučili a mohli pak, až dorostou, nastoupit třebas na školy, kde se zabývají animací a multimédi... :-)

   Takže Pepane, ať ti jde studium, dík, že ses ozval, ale dovolím si tě v závěru malinko poopravit: nemáš problémy pouze s češtinou, ale ještě jsi taky nevyrostl ze své sebestřednosti. Tak na tom zamakej, chlape! :-)

   reagovat »

  • Napsal: Jitka

   4.12.2012 18:47:59

   Moc zdravím do éteru :-)

    

   Pepo, Pepo... je moc fajn se dozvědět, že naše životní úseky, které se protly s těmi, kteří JTV prošli, nebyly výstřelem do prázdna, ale zasáhly tak, kde měly;-) Je bomba vidět, jak jsi se vrhl na animaci, která by se pro někoho mohla zdát jako fajn koníček. A Ty ses do ní opřel. Mimo jiné nejsi sám. A to je přesně to zadostiučinění, že jsme si játra neplácali zbytečně :-)

   JTV zaznamenala - dalo by se říct - období temna. A jako tomu bylo v historické minulosti, odvažuji se tvrdit, že i u JTV vzniká sakra zdařilá obroda. Ondra vzal věci za správný konec a s tím kráterem po výbuchu si hravě poradil...či stále radí;-)

    

   A kdybych si na chviličku myslela, že tato vděčná slova psal snad někdo jiný než Pepan, tak jsem prozřela velmi rychle a v textu našla starého Důbravu. Jak již píše Zdeněk - zamakej na pokoře a k úctě začátkům jiných. Sám si na začátku, byť má jinou podobu! Klubeš se, je to vidět, ale už se těším, až budeš úplně vyklubaný... to z Tebe asi padnem na zadek :-D

    

   Drž se, makej, nepolevuj. Mnohonásobně se Ti píle zúročí;-)

   reagovat »

 
 
Pozvánka na premiéru

Pozvánka na premiéru

Vážení příznivci naší televize, téměř dva...

 
 

Vybírat náhledy videí:

 
 
Což takhle přepsat scénář?

Což takhle přepsat scénář?

Zhlédnuto: 6826x
Délka: 21:55
Autor: Letní příměstský tábor 2015

 
 
Ilumináti

Ilumináti

Zhlédnuto: 6789x
Délka: 0:31
Autor: Letní příměstský tábor 2015

 
 
Cups

Cups

Zhlédnuto: 7014x
Délka: 0:49
Autor: Letní příměstský tábor 2015

 

Váš prohlížeč zřejmě nepodporuje Flash objekty.

Středisko volného času dětí a mládeže Plzeň,
Pallova ul. 19, 303 82 Plzeň
pracoviště Stanice Mladých Techniků
sady Pětatřicátníků 3, 301 24 Plzeň, www.smtpl.cz, info@smtpl.cz
Made by Jakub Moravec 2009
Provozuje SMT Plzeň