Diskuze

Napsal: Zdeněk

10.3.2011 13:32:58

Jednu věc na těchto stránkách naprosto nechápu: když loni v létě přibyl v sekci Náš tým oddíl Bývalí členové, ve kterém se ocitli lidé, kteří už členy JTV nejsou, ale zakládali ji a kteří jsou na stránkách zastoupeni svými videi, jako je Faust, Paragliding a mnoho dalších. Dneska jsem se tam koukl, bože, co jsem neviděl: hromadu lidí, jejichž jména ani neznám, mimojiné jméno vaší vedoucí Jitky, taky Pavla Chrástka, Davida Vrbu, o kterém vím bezpečně, že chodí dál - - - a k tomu výběr videí od Petra Smazala a taky ode mě... a přitom ani Petr ani já tam už nikde napsaní nejsme, jako bývalí členové.... Ale jsme přece bývalí členové, nebo ne? Nebo někdo chce, aby se ti zakládající někam ztratili do pryč? A aby nikdy neexistovali? Je mi to jedno, ale udivuje mě ten zmatek... Pokud tam nejsou naše jména, budiž. Čert to vem, život jde dál. Nechci ale, aby tam tedy byla i naše videa. Protože logika je jasná: buďto JSME bývalí členové, pak bychom někde napsáni být měli a pak si lze pustit i video z té doby, nebo NEJSME bývalí členové, pak jsme tam nikdy nebyli a nemůžou tam být ani naše videa. Nějak nemám tenhle bordel rád, nebo co..

Apropos: co fotografie ”Náš tým”? Ta už je nejspíš zralá na přejmenování ”Naši bývalí členové”, ne? A ovšem těžko projde fotka Petra Smazala, protože nikde jinde není o něm ani zmínka, že by tam kdy chodil. Má tam fotku, má tam videa - ale v sekci Bývalí členové napsán není... Žádám tedy vedení JTV o odstranění VŠECH videí, ve kterých mají autorský podíl všichni ti bývalí členové, kteří nejsou v sekci Bývalí členové jmenovitě uvedeni. Dovoluji si upozornit, že užívání videí se řídí Autorským zákonem, zejména jeho novelou č.216/2006 Sb a samotný vznik videa pod hlavičkou Střediska volného času dětí a mládeže - Stanice mladých techniků, nedává této instituci právo považovat je za svůj majetek a nakládat s nimi dle libosti. Nemluvě o používání takových videí ve veřejných soutěžích bez jmenovitého uvedení autorů a bez jejich souhlasu. To se týká bez rozdílu všech videí, která jsou na tomto webu zveřejněna. A kdo jiný by měl dodržovat zákony, když ne státem zřízená organizace pro výchovu dětí, že?

reagovat »

 • Napsal: Zdeněk

  11.3.2011 7:07:44

  Děkuji vedení JTV za promptní nápravu.

  reagovat »

  • Napsal: Jitka

   16.3.2011 15:21:35

   Reaguji sice opožděně, nicméně reaguji. Náprava byla sjednána v rozmezí smazaných videí, o kterých jsi mluvil. S fotografií Náš tým, nyní bohužel nemohu nic dělat. Ovšem je to v řešení. Nicméně jsi to byl Ty sám, který vytvořil tuto složku a jak jsi ji vygeneroval, tak jsi vygeneroval. Že se tam již neobjevilo Tvé ani Petrovo jméno, to je mi ze záhadných důvodů skryto. Nikdo na tom nic neměnil. Snad to takto bude stačit, víc dělat nemím.

   reagovat »

   • Napsal: Zdeněk

    16.3.2011 16:35:50

    Asi bych měl napsat, že moje výtky byly adresovány především mužské části vedení JTV, u které bych předpokládal snahu o udržování aktuálního webu na prvním místě. Je jejich ostudou, že odpověď dostávám od Jitky. Každopádně já i Petr jsme spokojeni, znovu za vyřízení děkujeme. A nic ve zlém. Děkuji za pochopení.

    reagovat »

    • Napsal: Petr Smazal

     8.4.2011 19:28:24

     Škoda mohl jsem zůstat jako bývalý člen s nějakou informací o mě steam videí by mi vůbec nevadil teď jsou filmy jako Faust nenávratně pryč...škoda no. Zajímavé že se zachoval Werewolf kterého už má také jen JTV...tak tedy prosím jako autor pokud vám to nevadí buď mi ho zálohujte nebo ho tu ponechte ..děkuji moc. JTV jsem podporoval a podporuji takže mi to s videi moc nevadí když tam budu vueden jako autor ;) navíc film Werewolf je pod tímto odkazem i na čsfd a stránkcáh Plzeňského filmu.....takže i reklama pro vás. Děkuji za pochopení.

     reagovat »

     • Napsal: Jj

      23.4.2011 11:24:14

      .. a všechno je jinak... :-)

      reagovat »

 
 
Pozvánka na premiéru

Pozvánka na premiéru

Vážení příznivci naší televize, téměř dva...

 
 

Vybírat náhledy videí:

 
 
Což takhle přepsat scénář?

Což takhle přepsat scénář?

Zhlédnuto: 6826x
Délka: 21:55
Autor: Letní příměstský tábor 2015

 
 
Ilumináti

Ilumináti

Zhlédnuto: 6789x
Délka: 0:31
Autor: Letní příměstský tábor 2015

 
 
Cups

Cups

Zhlédnuto: 7013x
Délka: 0:49
Autor: Letní příměstský tábor 2015

 

Váš prohlížeč zřejmě nepodporuje Flash objekty.

Středisko volného času dětí a mládeže Plzeň,
Pallova ul. 19, 303 82 Plzeň
pracoviště Stanice Mladých Techniků
sady Pětatřicátníků 3, 301 24 Plzeň, www.smtpl.cz, info@smtpl.cz
Made by Jakub Moravec 2009
Provozuje SMT Plzeň