Diskuze

Napsal: Hannibal - kanibal

12.11.2011 10:21:43

Pan hadrbolec má pravdu. Byly doby, kdy jsem si takřka každým týdnem smlsnul na jednom videu, a ač tomu snad mé komentáře zrovna nenapovídají, věřte, že jsem se netěšil jen na to, koukat se na pohybující se flák masa, ale i na to, že snad uvidím kloudné video. Od konce prázdnin jsem zde snad podruhé a stále nic. Zastavil se snad čas, neb došla potrava? nevím, zdali je to jen zdání, ale vypadá to, že nové vedení jtv nestojí ani za ochutnání...

reagovat »

 • Napsal: Tereza

  12.11.2011 19:39:28

  Ahoj ”Hannibale”, jsem ráda, že stále navštěvuješ stránky JTV. Podívej se na mou odpověď za celou JTV v předešlé diskuzi se Zdeňkem - 7.11. V našem studiu se pilně natáčí, vznikající tvorba se mi velmi líbí. Chválím nejen pokročilé členy, se kterými teď vytvářím herecké etudy na zlepšení projevu, ale také si pochvalu zaslouží filmaři-začátečníci, jejichž plastelínová animace je jako první filmeček podařená, zvlášť animované titulky. Tohle je stručný nástin naší tvorby, která zatím čeká v zákulisí a doufám že brzy spatří světlo světa zdejšího webu.

  Držte nám teď palce, protože soutěžíme v Animánii!!!

  Díky za připomínky, Tereza

  reagovat »

  • Napsal: Zdeněk

   13.11.2011 14:14:59

   Palce určitě držíme a jsme rádi, že za oponou je, jak Tereza říká, čilý ruch, nicméně se přimlouvám za pružnější provoz na webu. Uvědomte si, že lidé mimo dění vědí s prominutím prd, co se v JTV odehrává a jinak, než na vašich stránkách, se o tom nedozví! Stránky JTV byly a vždycky budou veřejným místem, kde by měl být tep života JTV pokaždé patrný! Nejde o stránky mykologického klubu, jde o mediální okénko, to je třeba pochopit. Takže i když videa nejsou hotova (a my venku nejsme tak tupí, abychom nechápali, že zejména pokročilí jsou již dál a potřebují na svoje projekty víc času, než v době vzniku JTV), je potřeba zde najít minimálně každý týden nějakou poznámku, nebo popis činnosti v sekci AKCE. Určitě by nebylo na škodu aktualizovat rozvrh, nejspíš by snesla úpravu i stránka Náš tým... neberte to jako kritiku, ale chápejte, že NEJSTE NA SVĚTĚ SAMI a že existují lidé, kteří vaši činnost sledují a zajímají se o vás. A tím nemyslím jen sebe, u mě to může být otcovská pýcha, či chlapská ješitnost, co já vím, ale určitě se najde řada návštěvníků, kteří nezanechají stopu své návštěvy a přesto zajdou... Zajdou, nic nového neuvidí, přesto zajdou zas... jak dlouho ale?

   Já chápu, že je toho na jednu vedoucí trochu moc. Navíc - správa webu v době, kdy jsem byl vedoucím JTV, strávila významnou část mé pracovní doby. A vím, že máte jako vedoucí práce nad hlavu. Přesto; minimálně zpráva z redakční rady, info o připravovaných projektech, o plánovaných účastech na soutěžích - to všechno a mnoho jiného lze stroze napsat jednou týdně za dobu kratší, než deset minut. Ovšem, můj názor pouze, nikomu jej necpu... Tak - filmu zdar! :-)

   reagovat »

 
 
Pozvánka na premiéru

Pozvánka na premiéru

Vážení příznivci naší televize, téměř dva...

 
 

Vybírat náhledy videí:

 
 
Což takhle přepsat scénář?

Což takhle přepsat scénář?

Zhlédnuto: 6826x
Délka: 21:55
Autor: Letní příměstský tábor 2015

 
 
Ilumináti

Ilumináti

Zhlédnuto: 6789x
Délka: 0:31
Autor: Letní příměstský tábor 2015

 
 
Cups

Cups

Zhlédnuto: 7014x
Délka: 0:49
Autor: Letní příměstský tábor 2015

 

Váš prohlížeč zřejmě nepodporuje Flash objekty.

Středisko volného času dětí a mládeže Plzeň,
Pallova ul. 19, 303 82 Plzeň
pracoviště Stanice Mladých Techniků
sady Pětatřicátníků 3, 301 24 Plzeň, www.smtpl.cz, info@smtpl.cz
Made by Jakub Moravec 2009
Provozuje SMT Plzeň