Pavouček a legáček

24.6.2010

Autor: (Marek Venc) Zobrazeno: 3622x Délka: 2:45 Známka: 3.32

I nevinný nákup se může změnit v boj o život. Jestli marný, to už posuďte sami :-)

 
 

Další >>

Napsal: Marek

26.6.2010 11:38:30

Není to propracované protože jsem spěchal, abych nezapoměl nápad ( kdybych si to napsal tak to po sobě nepřečtu ) a zvuk jsem tam už nestihl dát, jelikož jsem video devzdával poslední hodinu.Příště si dám více záležet a dám tam zvuk.

A Honzo tu řeč jsem nahrával pomocí WindowsMovieMaker.

Napsal: Ondra Černý

24.6.2010 15:19:43

Všechny podstatné chyby už zde byly řečeny, ale přesto musím komentovat. Možná Ti bude moje kritika připadat tvrdá, Marku, ale tím spíš by Ti měla otevřít oči.

Dílo mi připomíná dětské první pokusy s filmem, kdy si hrají s hračkami a když dostanou kameru, hrají si s ní též. Bohužel v tom špatném slova smyslu. Potom jim je jedno, že záběry jsou rozostřené a každý jiný. To mě u Tebe překvapuje. To ale není to největší problém.

Tím je zvuk. U Tebe jako zvukaře mi to zaráží, že to zní jako jeden dlouhý záznam, kdes jen občas udělal krátkou pauzu, abys mohl změnit intonaci hlasu. A zrnění v pozadí spolu s chybějící hudbou to ještě umocňují, zvlášť zlomová scéna s pavoukem mohla být pomocí hudby a nějakých ruchů napínavá.

Oceňuji ale nápad, který je jednoduchý a srozumitelný. Snad si jen ještě dej pozor na hrubky. Titulky vždy můžeš zkonzultovat třeba s Jitkou.

Napsal: Honza Bergl

24.6.2010 14:29:38

No alespoň tu byla snaha, kterou oceňuji a dobré byly také kulisy před kterými se film odehrával. Co bych ale naopak vytknul (kromě rozostřených záběrů, které tu již byly jmenovány) je zvuk. Ani když jsem si dal reproduktory na maximum, tak jsem neslyšel, co postavy říkají a v tom případě působilo ticho dost divně. Konec se hodně semlel a moc jsem nepochopil oč tam jde. Mrzí mne, že u filmu nebyla použitá žádná hudba, protože právě ta by to třeba mohla zachránit. A nakonec hrubka v titulkách působí jako pěst na oko. Mám tu jednu otázku k Markovi: Jak jsi nahrával ten zvuk?

Napsal: Petr Smazal

24.6.2010 13:46:20

Je tam docela vidět nápad , a chuť to neodfláknout v samotné realizaci . To je ovšem polovina práce , druhý kus práce je a to je chyba vesměs všech animátorů zde : svícení , kompozice , scéna . Jinak obdivuji to s tou pavučinou to mě dostalo :D nečekal jsem že si s tím tak pohraješ . V animaci navíc vynechávejte pohyb kamery z místa na místo vypadá to fakt přiblble jako když se seká počítač . Nejsem animátor a nevím jak se tohle dělá ale podle mě se tomu dá vyhnout a pokud to chcete dělat naučte se to . Jinak jak říkám začněte jednotně svítit , víc si pohrajte s kompozicí ( jedna velikost záběru není terno - možná kdyby jich bylo víc nemusí tam být to šoupání obrazu jak na starém atari ) a nakonec prosím pohrajte si se scénou...tři kaktusy a dva domečky...věřím že máte pokoj plný hraček a věcí co se dají použit . Nebojte se si pohrát s tím jak to tam bude vypadat...čím více uvěřitelnější svět...tím příjemnější podívaná ...

Jinak u mě dobrý...video se líbí

Další >>

Přidat názor:

Nick:
AntiSpam: - zapiš počet měsíců v roce - slovem
Text:
 
 
Pozvánka na premiéru

Pozvánka na premiéru

Vážení příznivci naší televize, téměř dva...

 
 

Vybírat náhledy videí:

 
 
Což takhle přepsat scénář?

Což takhle přepsat scénář?

Zhlédnuto: 6027x
Délka: 21:55
Autor: Letní příměstský tábor 2015

 
 
Ilumináti

Ilumináti

Zhlédnuto: 5849x
Délka: 0:31
Autor: Letní příměstský tábor 2015

 
 
Cups

Cups

Zhlédnuto: 6187x
Délka: 0:49
Autor: Letní příměstský tábor 2015

 
 

Adresa URL videa:

 

Váš prohlížeč zřejmě nepodporuje Flash objekty.

Středisko volného času dětí a mládeže Plzeň,
Pallova ul. 19, 303 82 Plzeň
pracoviště Stanice Mladých Techniků
sady Pětatřicátníků 3, 301 24 Plzeň, www.smtpl.cz, info@smtpl.cz
Made by Jakub Moravec 2009
Provozuje SMT Plzeň